Nigella Lawson

Kuchnia inspirowana mistrzynią, która traktuje to wyjątkowe wnętrze jako serce domowego ogniska jestem marzeniem wielu Pań domu podziwiającą tę piękną i utalentowaną kobietę. Nic dziwnego, bowiem jej wypieki, dania i wykwintne potrawy znane są niemal na całym świecie, a ich smak jest wyjątkowy i niebywale gustowny. Nigella Lawson poszła o krok dalej i zaprojektowała ceramiczną serię naczyń, które idealnie sprawdzają się w każdej kuchni nadając jej wyjątkowego charakteru.

Kubki i filiżanki o sielskim klimacie

Zamysłem znanej, brytyjskiej kucharki było stworzenie serii kuchennych akcesoriów, które będą utrzymane w sielskim klimacie. W ten sposób powstała piękna porcelanowa kolekcja, zdobiona kratą w połączeniu z pastelowymi kolorami. Myślą przewodnią było stworzenie takich produktów, które sprawią, że kuchnia stanie się wyjątkowym miejscem a porcelana będzie jej praktyczną ozdobą i nada kuchni sielskiego i wiejskiego klimatu. Jak wiemy wiejski styl przywodzi na myśl skojarzenia o wygodnym życiu w zgodzie z naturą, z dala od miejskiego zgiełku nowoczesnego miasta. Zatem tak innowacyjna i piękna kolekcja z pewnością idealnie sprawdzi się również w Twoim domu wprawiając Ciebie i domowników w dobry nastrój.

Słodki poczęstunek inspirowany mistrzynią kuchni

Spodziewasz się gości i nie wiesz, co zrobić żeby ich zaskoczyć? Na pomoc przychodzi sama mistrzyni kuchni. Książki kucharskie Nigelli Lawson z przepisami z pewnością pomogą wyjść Ci z najbardziej trudnej sytuacji, kiedy nie będziesz mieć pomysłu na przygotowanie ciekawego deseru dla swoich gości. Ciasto, a może deser? Poszukując inspiracji możesz skorzystać z porad i wskazówek mistrzyni kuchni.

Dodatki do kuchni Nigelli Lawson

Sam pomysł i przygotowanie jest oczywiście istotną kwestią, ale nie można zapomnieć również o efektownym podaniu słodkiego poczęstunku naszym gościom. Jak sprawić, żeby ciasto czy deser wyglądały jeszcze bardziej smakowicie? Na pomoc przychodzi niezastąpiona patera stworzona przez Nigellę Lawson. Mistrzyni kuchni zaprojektowała ją właśnie w taki sposób, aby podanie było bardzo efektowne, a jej użytkowanie praktyczne i wygodne. Prawda, że brzmi interesująco?

Ceramiczna patera ze szklanym kloszem sprawia, że serwowane ciasta, muffinki bądź inne słodkie przekąski wyglądają bardzo gustownie i atrakcyjnie. Dopełnieniem całej zastawy deserowej będą oczywiście filiżanki, które idealnie skomponują się z wyglądem dużego, ceramicznego talerza i szklanego klosza. Podając w taki sposób poczęstunek swoim gościom z pewnością sprawisz, że poczują się oni wyjątkowo i na długo zapamiętają Twoje przyjęcie utrzymane w sielskim klimacie.

Kuchnia Nigelli Lawson

Wybierając dodatki i naczynia do domu warto kierować się zasadą połączenia nowoczesnego wyglądu i funkcjonalności- to najlepsza recepta na to, aby w Twoim domu zagościły innowacyjne rozwiązania, które nie tylko dobrze sprawdzą się podczas organizowania przyjęcia, ale również poprawią Twój nastrój każdego dnia. Tak dobrane filiżanki, kubki czy miseczki będą modnym dodatkiem zarówno w kuchni jak i na stole.

Każda Pani domu powinna wiedzieć, że w szczególe tkwi diabeł, a modne naczynia są dopełnieniem serwowania i podania dania domownikom i gościom. Ważnym atutem serii Nigelli Lawson jest najwyższa jakość naczyń, które również można myć w zmywarce w niskich temperaturach.

Prawda, że brzmi atrakcyjnie? Tak użyteczne naczynia powinny znaleźć się również w Twojej kuchni.