Szwedzka porcelana - Sandra Isaksson

Oryginalna, kolorowa i niebywale entuzjastyczna porcelana rodem z Indonezji bez wątpienia rozweseli i tchnie optymizmem każdy dom.

Skąd właściwie pomysł na radosną porcelanową rodzinkę?

Kolekcja Familjen została zaprojektowana przez szwedzką projektantkę Sandrę Isaakson, która tworzy produkty „for beautiful happy homes”.

Kolekcja przedstawia pięknych i szczęśliwych ludzi żyjących w skrajnej, północnej Szwecji. Wioska Mintbergen jest tak odległa, że słońce nie wschodzi tam zimą i nie zachodzi latem. Ludzie żyją spokojnie, biorą życie garściami i radują się każdym dniem. Są szczęśliwi.

Ta radosna porcelana jest dziedzictwem przeżyć projektantki, która wychowała się i dorastała w samym centrum szwedzkich lasów. Projektowana jest przez nią w Anglii natomiast produkowana w Indonezji, przez producenta, który wspiera tym samym lokalną społeczność, przedszkola i szkoły, pielęgniarki...

Szwedzka porcelana Familjen

Porcelana Familjen powstała przy zastosowaniu najlepszych materiałów i najnowocześniejszych obiektów. Każdy element jest wypalany w 1300 stopniach, po to, by stworzyć niewiarygodnie trwałą porcelanę o najwyższej jakości. Zdobiona jest metodą kalkomanii przy użyciu techniki zdobienia pod glazurą i trzykrotnie wypalana, co powoduje wtopienie kalki w glazurę i zapewnienie tym samym trwałość produktu na długie lata.

Na uwagę zasługuje również to, że każdy z elementów porcelany pakowany jest w kolorowy, kartonowy gift box – dzięki czemu można zrobić prezent nie tylko sobie ale i obdarować swoich bliskich tą piękną, optymistyczną porcelaną.