Orientalna porcelana z Japonii

Tegorocznej zimy Home and Passion zabiera swoich klientów w podróż do Azji, a szczególnie do Japonii. Brzmi ciekawie? Motywem wędrówki po Azji będą inspiracje wschodnią kulturą i sztuką ukrytą w porcelanowych dodatkach do domu. Starannie wyselekcjonowana i charakteryzująca się kolorowymi motywami porcelana orientalna sprawi, że Twój dom nabierze wyjątkowego charakteru.

Dodatki w stylu orientalnym prosto z Japonii

Moda na styl orientalny i dekorowanie wnętrza dodatkami inspirowanymi wschodnią kulturą staje się coraz bardziej popularna. Łączenie nowoczesnych rozwiązań z orientalnym, azjatyckim designem sprawia, że wnętrze zyskuje indywidualny charakter, który podkreśla indywidualizm w wystroju wnętrz. Nowoczesne wnętrza utrzymane w klasycznym, białym tonie będą idealnym połączeniem z pomarańczowymi bądź błękitnym dodatkami, które są tak charakterystyczne dla stylu orientalnego. Cechą charakterystyczną takich wnętrz jest mieszanie się stylów- nowoczesnego i ekologicznego minimalizmu z kolorowymi, niebanalnymi wzorami dodatków.

Tradycyjnym dodatkiem inspirowanym kulturą Bliskiego Wschodu są różnorodne poduszki bądź kapy. I tutaj możemy zyskać w bardzo prosty sposób odświeżenie wnętrze salonu, kiedy ułożymy je swobodnie na kanapie bądź fotelu. W taki sposób stworzą dopełnienie całości aranżacji wnętrza. W dodatkach orientalnych zazwyczaj dominują kolory błękitu i pomarańczy, które w tak prosty sposób przełamują biel nowoczesnych pomieszczeń.

Porcelanowa japońska w orientalnym stylu

Zwyczaj parzenia herbaty wywodzi się z Azji, ale ta tradycja stała się również bardzo popularna w europejskich domach. Dla osób, które chcą przenieść się do Bliskiego Wschodu, by poczuć prawdziwy smak herbaty proponujemy oryginalną porcelanę serii Oriental Selection.

Pięknie udekorowane kubki utrzymane w tradycyjnych barwach orientalnych i wzorach idealnie sprawdzą się podczas zimowych wieczorów, kiedy picie herbaty staje się popularnym zwyczajem. Do serwowania herbaty w iście wschodnim klimacie znakomicie sprawdzi się dzbanek, również serii Oriental Selection. Te dodatki, które są inspirowane rzemiosłem japońskim sprawiają, że są nasze wnętrze dopełnione w gustowny i elegancki sposób.

Tokyo Design Studio - Porcelana prosto z Japonii

Dla nieco bardziej wymagających osób polecana jest seria Tokyo Design Studio- to połączenie stylu Wschodniego i Zachodniego dopełnione nowoczesną tradycją. Brzmi ciekawie? Naszym zdaniem też!

Filiżanki, talerzyki i dzbanki utrzymane są w białej i granatowej kolorystyce w oparciu o tradycyjne, japońskie wzornictwo. Tak wyszukane dodatki do domu sprawią, że Twoi goście poczują się w nim wyjątkowo, a cały wystrój będzie wyszukany i bardzo gustowny. Jasna, odważna kolorystyka i finezyjne wzornictwo idealnie sprawdzają się w każdym wnętrzu, ale szczególnie dobrze skomponują się z nowoczesną aranżacją, która potrzebuje finezyjnych i gustownych dodatków.

Filiżanki i dzbanek do herbaty jako orientalna ozdoba? Ależ oczywiście! Tak ustawione dodatki na półce kuchennej, w witrynie- w jadalni czy salonie sprawią, że wnętrze zostanie odmienione przez tak niebanalne dodatki. Pozwól zatem dopełnić swoje nowoczesne wnętrze orientalną porcelaną i kulturą Azji i spraw, aby goście mogli podziwiać Twój gust i styl w jakim zostało zaaranżowane całe wnętrze.