Porcelana w kwiaty

Motyw kwiatowy, który gości na naczyniach porcelanowych jest bardzo chętnie wybierany szczególnie przez kobiety. Nic dziwnego, motyw ten świetnie dopasowuje się do wnętrza nowoczesnego, angielskiego czy skandynawskiego. To właśnie uniwersalne zastosowanie i wykorzystanie kwiatowej porcelany przemawia za jej atrakcyjnością. Zarówno kwiaty żywe jak i dodatki z takim motywem świetnie sprawdzają się w naszym domu. Dowiedz się, dlaczego od wielu lat porcelana w kwiaty jest niezmiennie na topie.

Śniadanie w romantycznym wydaniu

Jak wiemy, każda kobieta kocha kwiaty dlatego porcelana otulona kwiatowym motywem jest idealnym zamiennikiem żywych kwiatów. Śniadanie podane do łóżka w kwiatowej zastawie porcelanowej sprawia, że nasz dzień jest przyjemniejszy. Dlaczego? Kolorowe motywy kwiatowe otulone pastelowymi kolorami porcelanowych talerzy przywołują na myśl ciepłe wiosenne i letnie dni, które oczywiści kojarzą nam się z przyjemnościami. Porcelana ozdobiona malunkami kwiatów to w pewien sposób możliwość uchwycenia letnich dni, które towarzyszą nam wówczas przez cały rok. Kwiaty to niewątpliwie symbol romantyzmu i nastrojowości, dlatego śniadanie podane na porcelanowych talerzach z motywem kwiatów jest w iście romantycznym wydaniu.

Sprawdź kolekcję Green Gate.

Kolekcja Green Gate

kieliszek na jajko Green Gate

Kieliszek na jajko Stephanie Red

/ 1 szt.

25,00 zł

18,75 zł

Filiżanka porcelanowa Green Gate

Filizanka porcelanowa Fleur Blue

/ 1 szt.

76,00 zł

57,00 zł

Kwiatowa zastawa jako ozdoba stołu

Wyprawiając przyjęcie urodzinowe, świąteczne czy też spędzając czas z przyjaciółmi na barkach Pani Domu spoczywa obowiązek przygotowania całej oprawy przyjęcia. Począwszy od przygotowania menu, po zadbanie o odpowiednią dekorację stołu.

Kwiatowa zastawa porcelanowa? Ależ oczywiście! To nieustanny trend, który idealnie sprawdza się podczas różnorodnych okazji. Kwiatowe talerze idealnie prezentują się z bielą obrusu, a także z kolorowymi dodatkami, które dodatkowo tworzą całą oprawę stołową. Kwiatowe akcenty od lat mile widziane są na kuchennych akcesoriach- talerzach, kubkach czy kolorowych puszkach.

Kwiatowe motywy idealnie sprawdzają się praktycznie przez cały rok- wiosną i latem nawiązują do obecnej pory roku, a jesienią i zimą pozwalają wpuścić do domu odrobinę natury i letniego nastroju. Jeśli chcesz, by Twój stół wyglądał świeżo i wyróżniał się niebywałym designem- postaw na motywy kwiatowe.

Kolekcja PiP Studio

Uniwersalny motyw kwiatowy - ciekawy pomysł na prezent

Porcelana ozdobiona motywem kwiatowym np. od Katie Alice bez problemu sprawdzi się również jako pomysł na prezent. To niezwykle uniwersalny i przede wszystkim od lat znany motyw, który z pewnością trafi w gust każdej solenizantki czy pary młodej. Kwiatowa porcelana jest idealnym pomysłem na prezent urodzinowy, świąteczny czy ślubny. Romantyczny prezent w postaci kwiatowej porcelany z pewnością zadowoli każdą Panią Domu. Porcelanowa zastawa to nie tylko ozdoba stołu to również modny i designerski dodatek do wnętrza domu. Pozwala on wpuścić do wnętrza odrobinę słońca i natury. Również filiżanki otulone kwiatami sprawiają, że picie ulubionej kawy czy herbaty jest iście wyborne i nieco romantyczne. Postaw zatem na designerski prezent i wybierz ten z kwiatowym motywem.

Kolekcja Katie Alice

Filiżanka w kwiaty Katie Alice Garden

Filiżanka Katie Alice Garden

/

55,00 zł

49,50 zł

Kubek w kwiaty Katie Alice Garden

Kubek Katie Alice Garden Pink

/

40,00 zł

36,00 zł