Organizujesz skromne przyjęcie? A może wielką imprezę urodzinową dla kogoś z rodziny bądź przyjaciół?

Jakkolwiek mniejsze czy większe przedsięwzięcie Cię czeka, możesz sprawić aby ten dzień był wyjątkowy, pełen pięknych barw....niezapomniany.

Otaczające nas kolory to w dominującym stopniu szarość, czerń i biel. Barwy przygaszone, wprowadzające nas w przygnębienie. Jaki smutny byłby świat bez magicznej palety przepięknych kolorów. Kolory dają radość, wpływają na nas kojąco, napędzają do życia i działania.

To czym się otaczamy, jak aranżujemy przestrzeń, w której żyjemy czy akurat przebywamy zależy tylko od nas, a więc w dużej mierze od nas zależy w jaki nastrój wprowadzimy siebie czy swoich bliskich. Wystarczy kilka kolorowych akcentów w około aby poprawić sobie humor i cieszyć się chwilą.

Organizujesz imprezę w domu? Czy też wiosenne przyjęcie w ogrodzie? A może Kinder party dla swojego dziecka i całej gromady jego kolegów i koleżanek? Nasyć te wyjątkowe chwile kolorami i spraw aby stały się magiczne. Stwórz bajkową aurę.

To zadanie na pewno w dużej mierze ułatwi oryginalna kolekcja imprezowej porcelany Krasilnikoff, stworzona specjalnie na takie okazje. Cały zestaw przeróżnych misek i miseczek na przekąski o całej gamie kolorystycznej.

Każda z misek dedykowana jest dla innej przekąski, co dodaje kolekcji dodatkowego charakteru. Świadczą o tym napisy na froncie każdej z misek np. popcorn, chips, snacks, sweets, cookies, nuts, candy czy salty.

Jest to urocza i kolorowa kolekcja, która poprzez swój oryginalny design z nutką amerykańskiego stylu lat 60 oraz pięknym, nasyconym barwom nada przyjęciu magii i niezapomnianego klimatu.