romantyczna porcelana w kwiaty

Barwna, kobieca i oryginalna taka jest właśnie porcelana projektowana przez niezwykle uzdolnioną kobietę z pasją, Katie Alice. Folklorystyczne kwiaty są motywem przewodnim porcelanowych i ceramicznych produktów produkowanych w Anglii. Kwiatowa zastawa idealnie sprawdza się podczas codziennego użytku jak i na wystawnych przyjęciach, jej uniwersalne zastosowanie sprawia, że tak chętnie gości na naszych stołach.

Oryginalna romantyczna zastawa

Ludowe motywy i wzory coraz częściej pojawiają się we współczesnych domach jako oryginalny dodatek i nowoczesna ozdoba. Motywy ludowe w dawnych czasach wiązały się z niezwykłym romantyzmem, a szczególnie jeśli opierały się one na bogatym wzornictwie kwiatów. Katie Alice w łatwy sposób połączyła romantyzm kwiatów z prostym wzorem porcelanowych produktów, tworząc markę oryginalną i niezwykle designerską. Odtworzone na porcelanie elementy kwiatowe czerpią swe źródło inspiracji właśnie ze tych wzorów ozdobnych.

Porcelana Katie Alice wyróżnia się zatem niezwykłą klasą i oryginalnością, a kwiaty połączone ze stonowanymi kolorami tworzą niezwykły motyw, który świetnie prezentuje się na stole.

Folklorystyczna porcelana

Kwiaty od zawsze są nieodłącznym motywem przewodnim klasycznych produktów porcelanowych. Małe, kolorowe kwiatki sprawiają, że zastawa goszcząca na stole jest niezwykle modna, kobieca i oczywiście oryginalna. Festival Folk to piękna seria porcelany, która łączy w sobie folklorystyczny motyw, który został połączony ze stylem boho. To niezwykle ekscentryczne połączenie, które finalnie daje oryginalny i designerski efekt.

Kolekcja ta wyróżnia się przede wszystkim bogatym wzornictwem i ponadczasowym designem. W kolekcji znaleźć można przede wszystkim deserową zastawę talerzy, miseczek, filiżanek oraz dzbanków, które ozdobione są kolorowymi kwiatkami.

Romantyczna kolekcja Indigo

Kolekcja Indigo została zaprojektowana i stworzona z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie delikatne wzornictwo. Romantyczne róże, które ujrzeć można na porcelanowych produktach utrzymane zostały w kolorze indygo, stąd też nazwa kolekcji. Kolor indygo, czyli połączenie koloru niebieskiego i fioletowego, szczególnie oryginalnie komponuje się z bielą obrusu, kiedy to zastawa łączy się z nim na stole. Indygo łącząc się z bielą nawiązuje do greckiego klimatu i przywołuje na myśl greckie wyspy, na których zawsze gości słońce. Kolor ten świetnie sprawdza się niemalże w każdym pomieszczeniu, jego barwa w łatwy sposób łączy się z nimi kolorami, dlatego jest on niezwykle uniwersalny.

Romantyczny motyw na porcelanie

Romantyczne kwiaty zamknięte w porcelanowych filiżankach, dzbankach i talerzykach sprawiają, że każde picie kawy, herbaty czy delektowanie się ulubionym deserem jest niezapomnianą chwilą. Indygo jest modne - kiedyś było zarezerwowane dla ludzi pochodzących ze szlacheckich dworów, dziś dostępne jest dla każdego, co nie oznacza, że kolor ten przestał być oryginalny i gustowny. Wręcz przeciwnie stał się na tyle popularny, że może gościć na naszych stołach dając jednocześnie efekt nonszalancji i wyrafinowania. Doszukując się symbolicznego znaczenia koloru, możemy zauważyć, że romantyczna kolekcja Indigo stworzona przez Katie Alice otwiera w nas intuicję jednocześnie niosąc w sobie spokój, ukojenie i równowagę. Kolekcja ta dedykowana jest więc osobom, które cenią sobie oryginalność i piękno, ukryte w delikatnym motywie kwiatowym.