Duńska porcelana Lisbeth Dahl

Jakość, wyjątkowość, precyzja wykonania oraz barwność – wszystko to cechuje markę, która jako pierwsza zawitała na półki Home & Passion.

Wyjątkowa porcelana z Danii od Lisbeth Dahl

Lisbeth Dahl to duńska marka założona w 1981 roku w Kopenhadze. W swojej ofercie posiada m.in. przepiękne akcesoria i dodatki do domu. Każdego roku tworzy i dodaje do swoich wyrobów dekoracyjnych ponad 1000 nowych produktów.

Każdy produkt jest  zaprojektowany i opracowany przez zespół  projektantów w Danii, z niezwykłą dbałością o każdy detal.  Wyjątkowość tej marki polega na twórczym podejściu do kształtów oraz nadaniu produktom bajecznych kolorów.

W ofercie Lisbeth Dahl znajdziesz przepiękną porcelanę tj. barwne, porcelanowe kubki, filiżanki, patery, cukiernice, mleczniki, talerze, miski i miseczki....ale również przepiękne kieliszki, szklanki czy bomboniery.

Porcelana Lisbeth Dahl jest bardzo wysokiej jakości. Produkty są ręcznie zdobione, co wpływa na ich wyjątkowość, każdy produkt jest inny, niepowtarzalny. Na uwagę zasługuje również niby banalne ale zarazem bardzo urokliwe wzornictwo produktów i cała gama przepięknych kolorów.  Obecnie marka w swojej ofercie posiada 16 różnych kolekcji porcelanowych – kropy, paski, kwiaty, serduszka, biedroneczki, motylki...i wiele innych pięknych motywów. Jednocześnie wszystkie kolekcje idealnie ze sobą współgrają co powoduje, ze można je mieszać i dowolnie ze sobą łączyć.

Ważne jest również, że większość produktów pakowana jest w barwne, markowe opakowania, dzięki czemu produkty Lisbeth Dahl są świetnym pomysłem na wyjątkowy prezent.

Kolekcja BOWIE od Lisbeth Dahl

Na półkach sklepu Home&Passion, pośród przeróżnej, barwnej porcelany odnaleźć można kolekcję z przeuroczą niebieską kokardką - kolekcję Bowie.

Kolekcja ta zaprojektowana została przez stylistów duńskiej marki Lisbeth Dahl, którzy nadali jej cukierkowe odcienie różu, bieli oraz błękitu. Kolekcja udekorowana jest na froncie śliczną niebieską kokardką a niebieskie kropy oraz złote wykończenia tworzą bajeczną całość.

W skład tej kolekcji wchodzą: kubki, filiżanki, talerze, miseczki, cukiernice, mleczniki, dzbanki.

Taki zestaw herbaciany czy kawowy z pewnością zachwyci niejednego gościa:)

Kolekcja porcelany z Danii Bowie

Polecane produkty

Miseczka Bowie

Miseczka porcelanowa Bowie

/ 1 szt.

59,00 zł

29,50 zł

Dzbanuszek Bowie

Dzbanuszek Bowie

/ 1 szt.

45,00 zł

22,50 zł

Miseczka Happy

Miseczka porcelanowa Happy

/ 1 szt.

59,00 zł

29,50 zł

Filiżanka espresso Lovely

Filiżanki porcelanowe do espresso Lovely

/ 2 szt.

119,00 zł

59,50 zł